Gree GKH(24)EC-K6DNA6A/I FM kazettás inverteres klíma beltéri egység - 7,0 kW
299 593 Ft (Nettó: 235 900 Ft)
TCL THERMO-X TAC-12TMX/TPG11 oldalfali split klíma szett - 3,4 kW
262 900 Ft (Nettó: 207 008 Ft)
Gree GTH(09)CA-K6DNA1A/I Parapet inverter klíma beltéri egység – 2,6 kW
Gree GTH(09)CA-K6DNA1A/I Parapet inverter klíma beltéri egység – 2,6 kW
231 775 Ft (Nettó: 182 500 Ft)
| Kivitel | Multi |
|---|---|
| Márka | Gree |
| Beltéri zajszint (hűtés) | 38/35/30/26/- dB(A) |
| Hűtőközeg | R32 |
| Csőméret foly/gőz | 6/10 mm |
| Kompresszor | Inverter |
| Hűtőteljesítmény | 2,6 kW |
| Fűtőteljesítmény | 2,7 kW |
| Kiemelt tulajdonság | Távirányítóba integrált hőmérő (I FEEL), 8°C-os temperálás, LED kijelző, 24 órás időzítő, Átfogó védelem, Billentyűzet zár, Széles feszültség tartomány, Több ventilátor fokozat, Öndiagnózis, Automata üzem, Függőleges légterelés, Memória funkció, „Turbo” hűtés, Hideg levegő befújás védelem, Széles légterelés |
| Jótállás | Teljes körű jótállási idő 36 hónap. |
Cikkszám:
GTH(09)CA-K6DNA1A/I
Kategóriák: Multi split klímák, Parapet beltéri egység













