Polar SIEH0035SDO Optimum magas oldalfali beltéri egység - 3,5 kW
94 900 Ft (Nettó: 74 724 Ft)
Polar MICH0035SDO légcsatornázható beltéri egység - 3,5 kW
173 900 Ft (Nettó: 136 929 Ft)
Polar MICH0025SDO légcsatornázható beltéri egység – 2,5 kW
Polar MICH0025SDO légcsatornázható beltéri egység – 2,5 kW
143 900 Ft (Nettó: 113 307 Ft)
| Típus | Mennyezeti/parapet split klíma |
| Inverteres | Igen |
| On/off klíma | Nem |
| Maximális hűtő teljesítmény (kW) | 2.5 kW |
| Maximális fűtő teljesítmény (kW) | 2.8 kW |
| Maximális zajszint | 37 dB |
| Szélesség | 70 cm |
| Magasság | 20 cm |
| Mélység | 61.5 cm |
| Tömeg | 26 kg |
Cikkszám:
MICH0025SDO
Kategóriák: Légcsatornázható beltéri egység, Multi split klímák













